ORL

Ako jediné pracovisko v regióne vykonávame diagnostiku a liečbu nielen bežných zápalov stredného ucha krku a prínosových dutín, ale aj najťažších foriem zápalových a nádorových ochorení, ako i úrazov detí v prostredí priateľskom k dieťaťu. Simultánne ošetrujeme pacientov na troch až štyroch ambulantných pracoviskách . Ročne ošetríme 11000 detí v sprievode rodičov. Koncentrujeme špecializovanú starostlivosť pre deti s nadregionálnou pôsobnosťou.
Ambulantne realizujeme od jednoduchých, až po náročné inštrumentárne vyšetrenia, pri ktorých deti vedie skúsený a empatický personál. Špecializujeme sa na pokročilé ochorenia ORL orgánov detí, s ktorými ostatné otorinolaryngologické oddelenia a ambulancie nemajú skúsenosti, alebo liečbu odkladajú.
Vyšetrujeme kombináciou unikátneho videoreťazca fy STORZ a endoskopov OLYMPUS dokážeme vyšetriť vaše deti od najútlejšieho veku. Vykonávame videolaryngoskopické a videorinoenedoskopické vyšetrenie, viedoendoskopické vyšetrenie ucha a vonkajšieho zvukovodu, videofibroskopické vyšetrenie porúch hltania (FEES) a nedostatočnosti velofaryngeálneho uzáveru u detí s rázštepmi podnebia po rekonštrukcii.
V koordinácii s foniatrickou ambulanciou vykonávame BERA, DPOAE vyšetrenie novorodencov. Skúsenosti rodičov a našich pacientov hovoria o tom, ako ľahko sa dá vyšetriť dieťa ak je v našich rukách.

Pohotovostná ORL ambulancia
Po-Pia: 15:30 – 19:00
víkendy a sviatky: 8:00 – 11:00
Poradňa pre tracheostomovaných pacientov
Streda: 8:00 – 13:00
s nutnosťou objednať sa na čísle 055 235 2627
Ambulantný lekár
Sestra
Ordinačné hodiny
Sídlo
OBJEDNÁVANIE NA VYŠETRENIE
pondelok – piatok: 7.30-8.00, 14.00 – 15.00
INFORMÁCIE O VÝSLEDKOCH
pondelok – piatok: 14.00 – 15.00