Všeobecná ambulancia pre deti a dorast

Novootvorená ambulancia pre deti a dorast pri Detskej fakultnej nemocnici poskytuje základnú zdravotnú starostlivosť, preventívne prehliadky, očkovací program a predoperačné vyšetrenia.  Staráme sa o Vaše detičky od 0 do 18 rokov a 364 dní,  zo všetkých zdravotných poisťovní. 

Priamo v ambulancii vyšetrujeme CRP, moč a glykémiu. S lekárňami a laboratóriami komunikujeme aj elektronicky. Do poradne,  na preventívne prehliadky a odbery objednávame na presný čas.  

V prípade, že chcete prestúpiť do našej ambulancie, ozvite sa na tel. č. 055/235 2392 alebo na e-mail , kde si dohodneme prvé osobné stretnutie. Na tomto stretnutí sa zoznámime a podpíšeme dohodu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti  a odstúpenie od dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti s Vaším doterajším pediatrom. Následne Vášmu pediatrovi zašleme žiadosť o vydanie zdravotnej dokumentácie, ktorú nám Váš doterajší pediater zašle poštou.

V prípade, že chcete do našej ambulancie prihlásiť novorodenca, je vhodné sa s nami dohodnúť ešte pred narodením bábätka. Po narodení a prepustení z pôrodnice domov sa nám ohlásite a objednáme Vás na prvé vyšetrenie s novorodencom.

Lekári
Sestra
Ordinačné hodiny
Sídlo