Ďakujem za ľudské slová a dôkladné informácie

Uznanie práce tímu Detského infekčného oddelenia

Dobrý deň, 

touto cestou, ale za to o to viac úprimnejšie, by som sa chcela poďakovať celému personálu infekčného oddelenia, lekárkam, sestričkám, sanitárkam, upratovačkám, za dôkladnú starostlivosť počas hospitalizácie môjho syna. Keďže nepochádzam z Košíc ani okolia, a preto nemôžem konkrétne spomenúť správne mená lekárov, aby som tým nikoho neurazila, moje obrovské ďakujem Vám patrí hlavne za to, že naozaj ste robili všetko preto, aby ste doslova našli ihlu v kope sena. Ďakujem za ľudské slová a dôkladné informácie, ktoré mi boli umožnené len cez telefonický kontakt. 

Ako matka od srdca ďakujem všetkým, aj za to, že ste nahradili moje upokojujúce slová, pohladenie, úsmev, úprimný pohľad, keďže som v tom čase bola v karanténe, a videla som svojho syna naposledy, keď som ho odovzdávala do rúk lekárov ešte v nemocnici v Spišskej Novej Vsi. I keď je to už 15 – ročný chlap, pre matku je to vždy jej chlapček 🙂

Vo Vašej nemocnici sme ešte nikdy neboli hospitalizovaní. Popravde, človek už má strach len pri slovách infekčné. Myslela som, že nás to obíde, no covid nás, bohužiaľ, nevynechal. Ten nám strach nabral, ale strachom na Vašom oddelení sa to absolútne povedať nedá, to je len slovo. Preto moja skúsenosť sa bude šíriť len v tých najlepších slovách. Ešte raz ďakujem.

S pozdravom,

Mamka pacienta Lucasa Zavadského