Deň sestier sme oslávili SKRÁŠĽOVANÍM

Naše sestry oslavovali svoj deň SKRAŠĽOVANÍM. Včera a dnes sme mali u nás Beauty dopoludnia pre naše sestry. Študentky 3. ročníka Stredná odborná škola beauty služieb, Gemerská 1, Košice so svojimi majsterkami pripravili pre naše dámy masáž rúk, úpravu obočia a denné líčenie.

Každoročne 12. mája oslavujeme SESTRY. Opäť máme v kalendári deň, keď si pripomíname povolanie a prácu sestier. Sú neoddeliteľnou a zásadnou súčasťou každej nemocnice, kde sa starajú o našich pacientov ako pri lôžku, tak aj v ambulanciách. Ich práca je často „láskou na celý život “. Je to výnimočné, ale nesmierne náročné povolanie. Profesionalita často spojená s obetavosťou, vľúdnosťou a láskavými slovami ako pre pacientov tak pre kolegov. Sú nenahraditeľnou súčasťou našej nemocnice a vďačíme im za veľa.

V našej nemocnici pracuje spolu skoro 300 sestier. Väčšina z nich pomáha pri zdravotnej, ošetrovateľskej starostlivosti na 12 pracoviskách ( kliniky a oddelenia ). Vo viac ako 20 ambulanciách pracuje cez 20 ambulantných sestier.

Naše sestry oslavovali svoj deň SKRAŠĽOVANÍM. Včera a dnes sme mali u nás Beauty dopoludnia pre naše sestry. Študentky 3. ročníka – Stredná odborná škola beauty služieb, Gemerská 1, Košice – so svojimi majsterkami pripravili pre naše dámy masáž rúk, úpravu obočia a denné líčenie. O tom, že naše sestry odchádzali spokojné a aspoň sčasti oddýchnuté svedčí aj množstvo poďakovaní, ktoré nám zanechali a ich rozžiarené a upravené tváre. Prežili príjemný čas plný dobrej nálady a láskavej starostlivosti v podobe beauty procedúr a šálky dobrej kávy. ĎAKUJEME za vynikajúcu spoluprácu Stredná odborná škola beauty služieb, Gemerská 1, Košice a tešíme sa na ďalšie spoločné akcie.

Všetkým sestrám našej nemocnice, ktoré sa každý deň snažia poskytovať tu najlepšiu starostlivosť našim detským pacientom úprimne ĎAKUJEME a prajeme krásny Medzinárodný deň sestier. Každá/ý z nich dnes dostal aj symbolické sladké poďakovanie. Celkovo bolo rozdaných 300 zmrzlinových kupónov.