Pacienti Dôvery hodnotili nemocnice, našu posunuli medzi tie najlepšie

V kvalite ubytovania, v prístupe personálu a subjektívnom pocite zlepšenia zdravia po prepustení skončila DFN Košice medzi najlepšími nemocnicami v kategórii Fakultné a univerzitné nemocnice.

Rodičia hospitalizovaných detí poistených v Dôvere odpovedali na šesť otázok a známkovali slovenské nemocnice ako v škole.

Výsledok hodnotenia za neľahké covidové obdobie roka 2021 považujeme za mimoriadne cenný. Teší nás to aj preto, lebo podľa poisťovne sú práve rodičia tí, ktorí hodnotia najprísnejšie.

Zároveň, podľa dostupných rebríčkov Dôvery, nám stačil len jeden rok na to, aby sme už neboli zaradení medzi najhoršie  slovenské nemocnice v kategórii.

Ďakujeme všetkým zamestnancom, ktorí v uplynulom neľahkom roku prispeli svojím dielom k tomuto výsledku. Vieme, že za úspechom DFN je Vaša vysoká profesionalita a pracovné nasadenie. Vedenie DFN si váži Vašu tímovú prácu, snahu aj obetavosť v povolaní, ktoré je zároveň poslaním.

Ďakujeme Vám.

O hodnotení nemocníc pacientov Dôvery za rok 2021 sa dočítate tu: Hodnotenie nemocníc podľa pacient… – Hodnotenie nemocníc 2021 | Dôvera (dovera.sk)

17. marca 2022