Poďakovanie tímu ORL

Malá pacientka Sofia má vďaka kochleárnemu implantátu komfortnejší život. Jej rodičia opísali, ako prebiehal pobyt na našom oddelení.

Týmto by sme sa chceli všetkým poďakovať, od pána riaditeľa, až po tety sanitárky na ORL v Detskej fakultnej nemocnici Košice.

Počas nášho pobytu u Vás, z dôvodu operácie uška našej malej slečny (5 r.), sme sa cítili veľmi dobre a príjemne. Vďaka krásnemu prostrediu a ľuďom, ktorí ho dotvárali sme mali pocit, akoby sme ani neboli v nemocnici, ale na výlete.

Keďže sme mohli byť s dcérou stále spolu, mali sme dostatok priestoru na hry aj oddych, a aj preto znášala dcéra pobyt veľmi dobre. Krásne, čisté a s citom zrekonštruované prostredie celého oddelenia (vďaka veselým tapetám) v nás evokovalo skôr pobyt v „inej“ detskej izbičke, než tej nemocničnej 🙂 Pani doktorky (aj doktori), sestričky aj sanitárky sa o nás starali, ako o vlastné.

Vždy boli usmiate, aj napriek dlhým a náročným službám, potešili milým slovom a niekedy aj vtipom a na niektoré z nich nám ostala aj pamiatka s obrázkom nakresleným na leukoplaste po zavedenej kanyle. O to viac bolo lúčenie s vami všetkými na ORL ťažšie.

Prajeme Vám všetko dobré, veľa dôvodov na úsmev a spokojných a vďačných pacientov. 

Vážime si vás a vašu prácu, ktorá je nesmierne ťažká, ale má zmysel, aj vďaka vám človek rýchlo zabudne, že je vlastne pacientom 🙂

Dcéra už má za sebou prvé nastavenia, rýchlo sa zžila aj s novým kochleárnym implantátom a spolužiaci v škôlke si ho tiež pochvaľujú, že Sofia ich akosi lepšie počuje.

Želáme Vám všetko dobré, a sme nesmierne vďační za Váš ústretový, láskavý a ľudský prístup.

S pozdravom,

rodičia a brat Sofie

Barbora, Peter a Filipko Lord